Acıbadem Bodrum Tıp Merkezi
17/02/2020
Opn S
19/07/2020

EN ÖNEMLİ ANLARINIZA ODAKLANIN

 

Hayat yerinde durmaz. Bir partide arkadaşlarımızla sohbet ediyor, doğada spor yapıyor veya sadece evde dinleniyor olsak da aktivitelerimizin %90’ı hareket içerir ve çevre etkenleri sürekli değişir. Biz hareket ettikçe akustik çevremizin değişime uğraması, işitme seviye ve kalitesinde değişikliklere sebep olabilir.

İşte bu yüzden sessiz bir ortamdan, gürültülü bir ortama geçtiğimizde işitmeniz iyiden kötüye hızlı bir geçiş yapabilir.

 

 

İhtiyaçlarınızı anlayan işitme cihazları

Çevremizdeki keyifli veya ciddi, ilham verici veya önemsiz tüm sohbetlere katılabilmemiz için öncelikli olarak çevremizdekilerin konuşmalarını net bir şekilde anlıyor olmamız gerekir.

Geleneksel işitme cihazları bulunduğunuz ortamın ses durumunu dinleyerek mantıklı tahminler yapar. Var olan tüm işitme cihazları kullanıcının önündeki seslere odaklanmak ile çevresindeki seslere odaklanmak arasında bir seçim yapar. Signia Xperience kullanıcının etrafındaki tüm seslere odaklanmasını sağlayabilen dünyadaki ilk ve tek platform.

Ayrıca, geleneksel işitme cihazları ile yürürken veya koşarken bir sohbeti devam ettirmek zorlayıcı olabilir, çünkü geleneksel cihazlar sizin hareket halinde olmadığınızı varsayar. Dünyada bir ilke atan Signia Xperience, hareketlerinizi algılayarak size ayak uydurur. Böylece, hareket halindeyken de istediğiniz sohbete dahil olabilirsiniz.

Artık sizin için önemli olarak her şeyi net duyabilirsiniz;

  • İşitmeyi güzel kılan tüm seslerin tadını çıkarabilir,
  • Her an her yerde dilediğiniz seslere odaklanabilir,
  • Her sohbete rahatça katılabilirsiniz.

 

 

Signia Xperience, Signia’nın devrim niteliğindeki YourSound teknolojisi teknolojiye sahip yeni platformumuz ile donanımlı. Bu yeni teknoloji akustik-hareket sensörlerini kullanarak nerede olursanız olun neyi işitmeniz gerekiyorsa tam olarak onu sağlayacak. YourSound teknolojisi sayesinde her şeyi en doğal haliyle yani; her sesi doğru ses yüksekliğinde ve geldikleri yönün farkında olarak duyabilirsiniz. Tam da doğanın amaçladığı gibi…

 

Signia Xperience, arkadaşlarınızla yemek yerken sohbet ortaklarınızı ve restoranın canlı arka plan müziğini net ve mükemmel bir uyum içinde size sunar.
Yemek sırasında arkanız dönükken bir garson size yaklaşıp bir talebiniz olup olmadığını sorduğunda da garsonun sesini net bir şekilde duyabilirsiniz. Aynı zamanda, arka plandaki restoran gürültüsü de Xperience cihazınız tarafından baskılanır, böylece, dileğiniz seslere daha iyi odaklanabilirsiniz.

 

Artık gürültülü ortamlarda konuştuğunuz kişiden cümlesini tekrarlamasını istemenize gerek kalmayacak.

 

YourSound Teknolojisi sayesinde sesleri en doğal haliyle; olması gereken ses yüksekliğinde ve geldiği yönü fark ederek duyabilirsiniz. Akustik-hareket sensörlerine sahip Xperience işitme cihazları size en doğal işitme deneyimini sunar.

 

 

 

Signia Xperience ile hem özgürce hareket edebilir hem de dilediğiniz seslere eşsiz bir şekilde odaklanabilirsiniz.

 

Xperience kullananların %90’ından fazlası hareket halindeyken de sesleri en doğal şekilde duyabildiklerini belirtti.*

 

Dünyanın ilk akustik-hareket sensörlerine sahip işitme cihazları her an her ortamda dilediğiniz seslere odaklanabilirsiniz, hareket halindeyken bile…

Signia Xperience’ın sunduğu doğal işitme deneyimi şimdi sizi de  harekete geçirecek.

* Froehlich, Branda, Freels: Evidence for Dynamic Soundscape Processing benefits (Signia White Paper, 2019)

 

Signia Xperience ile hayata karışmanın tam zamanı!