Siemens Ace
06/02/2015
Siemens Pure Carat
06/02/2015

Siemens Pure Serisi İşitme Cihazları

siemens_pure_isitme_cihaziİşitme Teknolojisinin Sanatla Buluştuğu Nokta Pure

SAF… Siemens’ ten küçük bir işitme cihazı. Küçük, gizli ve şarj edilebilir. Pure’de hafif ve orta derecede işitme kayıpları için tasarlanmış özel bir kulak arkası dijital işitme cihazıdır.

Pure iki ana amplifikasyon sistemiyle yüksek sesleri yumuşatır, düşük sesleri yükselterek siz bir müdahalede bulunmadan daha iyi duymanızı sağlar.

Ön, arka, sağ, sol… Sesin kaynağını belirlemek işitmenin anahtarıdır. TreEar ve e2e teknolojisi ile seslerin nereden geldiğini daha kolay anlayabileceksiniz. Sesleri pürüzsüzleştirme özelliği ortam seslerini doğal olarak duyabileceksiniz.

Pure işitme cihazı nano teknolojisi ile kaplanmıştır. Nano teknolojisi ter ve neme karşı maksimum direnç sağladığından işitme cihazınızın çok daha uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Pure işitme cihazları, 45 desibel, 55 desibel, 65 desibel ile hafiften orta ve ileri derecedeki işitme kayıplarına uygundur.

Otomatik olarak eşleme sağlayan Pure işitme cihazları, ses ayarı yaparken sesleri doğal olarak işler.

Konuşma ve Gürültü Yönetimi

İşitme cihazı kullanıcılarının karşılarına çıkan en büyük sorunlardan biri arka plandan gelen gürültü, diğeri ise karşılıklı konuşmalarda yaşanan zorluklardır.

Elektrik süpürgesinin sesi ve trafik gürültüsü rahatsız edici olabilir. Pure konuşma ve gürültü yönetimi teknolojisi sayesinde otomatik olarak bu gürültüleri tespit eder ve tüm bu sesleri rahatlıkla duyabileceğiniz seviyeye indirir. Dünyanız ne kadar yoğun, ne kadar gürültülü olursa olsun Pure her şeyi istediğiniz gibi duymanızı sağlayacaktır.

Uyumlu Yönsel Mikrofon

Bir konuşma esnasında etrafınızdaki diğer konuşmaların duymanızı zorlaştırması sizi rahatsız edebilir. Bu yüzden Pure size uyumlu yönsel mikrofon özelliğini sunuyor. Bu özellik sayesinde karşınızdaki kişiyle bir konuşma halindeyken arkanızdaki başka konuşmanın gürültüsünü yumuşatıyor, böylece siz de konuşmanızı sağlıklı bir şekilde sürdürüyorsunuz.

Öğrenme

Pure sizi iki şekilde tanıyabilir ve öğrenebilir. Pure Siemens patentli Data Learning (hasta bilgisi öğrenme) özelliği sizin değişik ortam ve koşullarda hangi ses seviyesinde duyabileceğinizi öğrenir. Pure sahip olduğu Sound Learning (sesi öğrenme) özelliği sayesinde sizi bir adım ileriye götürüyor. Bu gelişmiş sistem, farklı ortamlarda hangi ses seviyesinde rahatlıkla duyabileceğinizi öğrenmenin yanı sıra sesi yüksek ya da daha kısık olarak ayarlayarak duyduğunuz sesin kalitesini arttırır.

Feedback Önleyici

İşitme cihazlarında feedback oluyorsa bununla yaşamak, o sesle cihazı kullanabilmek çok zordur. İşte bu nedenle Pure yeni geliştirilmiş Feedback Block sistemiyle donatılmıştır. Bu yeni sistem ses frekanslarındaki feedbackları araştırır ve bunları otomatik olarak siler. Artık feedback meydana geldiğinde kulağınız o kötü sesi duymayacak ve siz feedback hissetmeden sistem bunları silecektir.

Ses Yumuşatma

Camın kırılması, kâğıt hışırtısı gibi ani ve uç sesler işitme cihazı kullanıcıları için rahatsız edici olabilir. Pure sahip olduğu konuşma ve gürültü yönetimi özelliğinin yanı sıra sahip olduğu ses yumuşatma özelliğiyle sizin tüm bu rahatsız edici sesleri çok daha yumuşak ve rahatsız olmadan duymanızı sağlıyor.

eWindScreen

Sahilde yürürken ya da spor yaparken açık havanın, esen rüzgârın tadını çıkarın. Pure sahip olduğu gelişmiş rüzgârın sesini azaltan teknoloji sayesinde artık günlük hayatınızın bir parçası olacak.

siemens_pure-isitme

Feedback Önleyici

Konuşma ve Gürültü Yönetimi

Ses Yumuşatma

eWindscreen (Rüzgâr Sesi Önleme)

Directional Mikrofan (Yönlendirmeli Mikrofon)

Data Learning (Veri Öğrenme)

Sound Learning (Sesi Öğrenme)

Multy Memory

8–16 Kanal Seçeneği

TEK – Pro Pocket Kumanda Seçeneği

 

Siemens marka Pure model kulak arkası işitme cihazları;

 • Siemens Pure BTE 700 …… 16 Kanal, 5 Program,
 • Siemens Pure BTE 500 …… 8 Kanal, 5 Program,
 • Siemens Pure BTE 300 …… 6 Kanal, 5 Program,
 • Siemens BestSound Pure BTE 701 …… 16 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure BTE 501 …… 12 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure BTE 301 …… 8 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure BTE 101 …… 6 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure SE BTE 701 …… 16 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure SE BTE 501 …… 12 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure CARAT BTE 701 …… 16 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure CARAT BTE 501 …… 12 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,
 • Siemens BestSound Pure CARAT BTE 301 …… 8 Kanal Speech Focus, Feedback Stopper,

Siemens Pure İşitme Cihazı Tanıtım Videosu

Ayrıntılı bilgi için….. www.medical.siemens.com

Siemens işitme cihazları fiyat bilgisi için ….. SIEMENS PURE İŞİTME CİHAZI FİYAT