Prof. Dr. Mehmet Ziya ÖZÜER
18/04/2016
Siemens Hoparlör
12/10/2016

siemens_minireceiver-hoparlorSiemens miniReceiver 2.0

Daha sağlam, daha esnek.

miniReceiver 2.0 RIC receiverlar için yeni bir nesli temsil eder.

miniReceiverlar hakkında sahip olduğumuz tasarım ve özellik deneyiminin üstüne, esnekliğini koruyan, tüm kulak kanallarına ve işitme kayıplarına uygun, daha gelişmiş, güncel ürünler sunuyoruz.
Kullanıcılar için daha sağlam ve esnek, sizin için ise çok yönlü bir ürün.

 

Küçük bir receiver, geniş bir alan.

Biz tüm ihtiyaçlar, işitme kayıpları ve kulak tipleri için çözümler sunmaya çalışıyoruz. miniReceiver 2.0 inanılmaz bir esneklik sunmaktadır: farklı boyutlar, farklı güç seçenekleri ve uygun aksesuarlar,

Klik Dom veya Klik Kalıplara uyum ve farklı uzunluk seçenekleri ile dört farklı güç seviyesi. Bu özelliklerin tümü gerekli amplifikasyonla beraber hastalarınız için rahat bir uygulama sağlayacaktır.

 

siemens_minireceiver

Maksiumum performans için güncellendi:

miniReceiver 2.0 tasarımı, nemden oluşabilecek zararları önlemek, odyolojik performansı arttırmak, ve sağ-sol taraf ayrımı için işaretlenerek güncellenmiştir.
2-aşamalı kulak kiri önleme istemi ile artık domları temizlemek çok daha kolaylaşacaktır. miniReceiver 2.0 hasta memnuniyetini en üst seviyelere çıkartacak.

minireceiver-20_ace_pure-micon
miniReceiver 2.0′ nin tasarımı daha dar kulak kanallarına bile girebiliyor ve Ace, Pure ve Carat işitme cihazlarıyla gözle görülmesi zor olan bağlantılar kurabiliyor.Bu esnada da mikrofonun kulağa daha iyi yerleşmesini sağlıyor.