Oticon Tego
09/12/2014
Oticon Ino
09/12/2014

Oticon vigo işitme cihazı

Oticon Vigo Connect İşitme Cihazları

oticon_vigo-connect_isitme_cihaziDünyaya daha fazla bağlanın

Vigo Connect modern hayattan maksimum keyif almanız için tasarlanmıştır ve size zengin ve doğal bir işitme deneyimi sunmaktadır. Vigo Connect sayesinde gürültülü ortamlarda, açık havada, telefonda ya da radyo dinlerken veya TV izlerken dünyaya ve dünyanın bütün seslerine bağlanmış olursunuz.

Kablosuz bağlantı ile sansasyonel ses parmaklarınızın ucunda

Vigo Connect’in güçlü performansı ve sansasyonel konuşma pekiştirme özelliğini sesleri net ve parlak hale getirmektedir. Bu model kendini değişen durumlara otomatik ve sorunsuz bir şekilde ayarlamakta ve size aktif hayatınızın gerektirdiği özgürlüğü kazandırmaktadır. Bütün bu Özellikler ve Faydalarıın yanı sıra telefonlarınıza, televizyona, radyoya, bilgisayara ve müzik cihazlarına direkt ve kablosuz olarak bağlanabilir ve tek bir düğme ile bunların arasında geçiş yapabilirsiniz.

“İlk Önce İnsan”

oticon_vigo_isitme

Her birimiz hayatlarımızı kısıtlama olmaksızın yaşamayı hak ediyoruz. Vigo Connect’i geliştirmemizin nedeni de bu – dünyalarını sesli isteyen ve eskiden olduğu gibi olmasını isteyen aktif insanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek. Piyasadaki fiyat kategorisinde aynı ürünlere kıyasla çok daha uygun fiyatlı olan bir işitme cihazı yaratmak için Vigo Connect’i lider teknolojiler ile donattık.

Güçlü, basit ve bağlanabilir – sizin için en önemli seslere ve anlara bağlanırken tamamen modern bir hayat sürebilmeniz için tasarlandı.

Oticon marka Vigo Connect model kulak arkası işitme cihazları;

Oticon Vigo Connect