Rexton Charismo
06/03/2015
Oticon Nera
17/03/2015

Oticon Ria İşitme Cihazları

oticon-ria-isitmeDinleme kolaylığını ve işitme konforunu artırır.
Oticon Ria işitme cihazları, yeni inium platformu üzerinde üretilmiş ve gerekli işitme ihtiyacını sağlayan işitme cihazları kategorisinde, en iyi başarımı sunan işitme çözümümüzdür. Oticon RİA’daki odyoloji kullanıcılarına çeşitli durumlarda gerekli dinleme performansını sunar ve her bir kullanıcının işitme tercihleri ve ihtiyaçlarının karşılanmasına izin verir.

RIA ailesi yeni kompakt kanal içi modellerden kulak arkası modellere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Model seçenekleri yeni kablosuz bağlantı özelliklerine sahip görünmez kanal içi (IIC) tamamen kanal içi (CIC) ve yeni tasarım RITE modelleri ile mükemmeli arayan kullanıcılara en iyi çözümü sunar. RITE cihazları Oticon’un miniFit hoparlörlerini ve BTE cihazları yeni Corda miniFit ince hortumlarını kullanarak miniFit yumuşak kubbelerinin ve kişisel mini kulak kalıplarının kendi aralarında paylaşılarak kullanılmasına olanak sağlıyor.

Oticon RIA hafif orta dereceden ileri ve çok ileri dereceye kadar olan tüm işitme kayıplı kişilerde uygulanabilir. .

Oticon Ria İşitme Cihazı

Gelişmiş YOUMATIC teknolojisi
Gelişmiş YOUMATIC teknolojisi hastanın kişisel ihtiyaçlarına ve ses dinleme tercihlerine göre programlanan özel bir otomatik sistemdir. Gelişmiş YOUMATIC hastanın dinlediği sesteki konfor, destek ve netlikle ilgili tercihlerinin daha fazla karşılanması için gereken cihaz performansının ve reaksiyonunun ayarlanmasını kolaylaştırır.

Oticon ria işitme cihazı

INIUM FEEDBACK kalkanı
Gerekli Serbest Odaklanma Gerekli serbest odaklanma çok zor dinleme koşullarında manuel olarak Tam Direksiyonaliteye geçme imkanı ile iki mod (Optimize Edilmiş Omni ile Split Direksiyonalite) arasında sorunsuz bir geçiş yapar. Optimize omni, konuşma sinyaline istenilen erişimi sağlamak için kulak kepçesinin doğal öne odaklanmasını taklit ederek özellikle konuşmanın anlaşılmasını iyileştirmek için geliştirilmiş yeni bir direksiyonalite modudur. INIUM FEEDBACK kalkanı Inium feedback kalkanı Oticon Inıum platformunda uygulanan etkili bir feedback koruma sistemidir. Inium feedback kalkanı sinyal kalitesi veya işitilebilirlikten ödün vermeden feedbackten koruyan ve iki feedback prensibini birleştiren bir hibrit sistemdir. Feedback riski olan durumlarda feedback’i önlemek için gerçek zaman fazında feedback önleme ve frekans değişikliği arasında en iyi opsiyonu uygular.

Optimize omni, konuşma sinyaline istenilen erişimi sağlamak için kulak kepçesinin doğal öne odaklanmasını taklit ederek özellikle konuşmanın anlaşılmasını iyileştirmek için geliştirilmiş yeni bir direksiyonalite modudur.

Oticon Ria İşitme Cihazı (2)

Teknik Ozellikler

Etkileyici Dizayn
Speech Speech Guard E
YouMatic
Free Focus
Inium feedback shield
Spatial Sound Premium
ConnectLine

 

Oticon Ria İşitme Cihazı Modelleri

oticon-ria-full shell oticon-ria-half shell oticon-ria-itc oticon-ria-cic oticon-ria-iic

Oticon Ria Kulak içi İşitme Cihazı Modelleri


oticon-ria-bte oticon-ria-minibte oticon-ria-rite 1 oticon-ria-minirite oticon-ria-rite

Oticon Ria Kulak arkası İşitme Cihazı Modelleri


Oticon Ria İşitme Cihazı Broşür için …………………………………………katalog_pdf

Oticon Ria İşitme Cihazı Tanıtım için ……………………………………….katalog_pdf

Oticon Ria İşitme Cihazı Modelleri için …………………………………….katalog_pdf

Oticon Ria İşitme Cihazı Kullanım Kılavuzu için …………………………katalog_pdf