Oticon Go
09/12/2014
Oticon İno
09/12/2014

Oticon Hit İşitme Cihazları

oticon_hit_isitme_cihaziİşitmenize hak ettiği değeri verin!
İşitmeniz azaldıkça herkes mırıldanıyormuş gibi hissetmeye başlarsınız. Özellikle gürültülü ortamlarda konuşmaları takip etmek güçleşir. Oticon Hit işitme cihazları ile işitmeniz hak ettiği değeri görecektir. Hit modern ve ispatlanmış dijital teknolojisi sayesinde ses dünyanızı tekrar doğal ve net hale getirir.
Hit konuşma seslerini ön plana çıkararak insanların söylediklerine odaklanmanızı sağlar. Böylece nerde olursanız olun, rahatlayın ve kendiniz olmaya devam edin. Eğer sizde işitme kaybı sorunu yaşıyorsanız ilk denemeniz gereken işitme cihazı modeli Hit olmalıdır. Oticon Hit, sınıfına göre benzersiz özelliklere sahiptir ve bu özellikleri makul bir fiyat aralığında sunmaktadır.
İşitmenize hak ettiği değeri verin!
İşitmeniz azaldıkça herkes mırıldanıyormuş gibi hissetmeye başlarsınız. Özellikle gürültülü ortamlarda konuşmaları takip etmek güçleşir. Oticon Hit işitme cihazları ile işitmeniz hak ettiği değeri görecektir. Hit modern ve ispatlanmış dijital teknolojisi sayesinde ses dünyanızı tekrar doğal ve net hale getirecektir. Hit konuşma seslerini ön plana çıkararak insanların söylediklerine odaklanmanızı sağlar. Böylece nerde olursanız olun, rahatlayın ve kendiniz olmaya devam edin. 

İşitmeniz hakkında daha iyimser olun
Bazı insanlar görünümleri ve hissedeceklerinden dolayı işitme cihazlarına karşı mesafeli dururlar. Ancak mesafeli durmak yerine, onlara şans vermek gerçekten denemeye değerdir! Hit gerçekten ihtiyaç duyacağınız seviyeye kadar sesi aşamalı olarak artırır. Hit o kadar konforludur ki, siz bile işitme cihazı taktığınızı unutabilirsiniz. Pil ömrü oldukça uzun olan Hit, aynı zamanda ekonomik, estetik, dayanıklı ve kullanımı kolaydır. Hit gerçek manada hayatınızı çok kolaylaştıracak bir üründür. 

oticon-hit-isitme

Hit’e güvenin
•    Daha temiz ve konforlu ses
•    Daha zengin, detaylı ses resmi
•    Daha iyi konuşmayı ayırt etme
•    Daha az arka plan gürültüsü
•    Daha rahat TV izleme
•    Daha kolay Telefon kullanımı
•    Farklı, küçük ve dayanıklı tasarım
•    Hafif dereceden, ileri dereceli kayıplara kadar geniş çözüm yelpazesi
•    Kişisel tercih ve ihtiyaçlara odaklı geniş seçenek ve stil seçenekleri

Oticon marka Hit model kulak arkası işitme cihazları;