Oticon Chili
25/11/2014
Oticon Dual
25/11/2014

Oticon Delta İşitme Cihazları 

Oticon DeltaBazı insanlar işitme cihazlarını severler. Sevmeyenler için huzurlarınızda Oticon Delta! İşitme cihazı kullanmak istemeyen insanlar için özel tasarlanmış olan Delta tasarım ve teknolojide çarpıcı şekilde farklı bir üründür.

Delta’nın mikro yapısı ve modaya uygun oldukça geniş renk seçeneği kulağınızın arkasında neredeyse görünmez bir işitme cihazı kullanımı sunuyor. Tarzı o kadar heyecan verici ki, çoğu zaman görünmesi için sizi teşvik edecek kadar modern ve şık. Artık işitme cihazınızı saklamak istemeyeceksiniz.

Elbette onu eşsiz kılan sadece tasarımı değil. Gelişmiş dijital teknolojisi ilk kullanımdan itibaren hissedilir bir kullanım kolaylığı ve konforu sunuyor. Size duyduklarınızı kolaylıkla anlayabilmenin tadını çıkartabileceğiniz yeni hayatınızda son derece özgür bir kullanım sunan Delta ile çoğu zaman bir işitme cihazı kullandığınızı unutacaksınız.

Oticon Delta konuşma sesi ve istenmeyen gürültü arasındaki farkı biliyor

Oticon DeltaDelta her türlü dinleme ortamında konfor ve konuşmaları anlamanın en iyi birleşimini otomatik olarak sağlayabilmek için Yapay Zekâ (AI)teknolojisini kullanır. Yapay Zekâ ile Delta tıpkı bir insan beyni gibi çalışır. Ses çevreniz ne zaman değişirse değişsin sesin netliğinin ve dinleme konforunun seviyesini her zaman arzuladığınız seviyede kalması için otomatik olarak binlerce işlem yapar.

Delta aynı zamanda direksiyonel mikrofon sistemine sahiptir. Çift ve açılı mikrofon olarak da adlandırılan direksiyonel mikrofonlar sayesinde konuşma olduğunda siz konuşmacıyı dinlerken Delta otomatik olarak arkadaki sesleri toplayan mikrofonu kapatarak arka plan gürültüsünün sizi rahatsız etmesini engeller ve konuşma boyunca size mükemmel bir dinleme ortamı sunar. Böylelikle size konuşmak istediğiniz kişi ile sorunsuzca iletişim kurmanıza ve duyduklarınızı net bir şekilde anlamanıza yardımcı olur.

Yaşam tarzınıza ve beklentilerinize çok kısa sürede uyum sağlar

Delta işitme uzmanınızın sizin bireysel ihtiyaçlarınıza ve yaşam tarzınıza en uygun programı gerçekleştirebilmesi için gereken bir hafızaya sahip. Hafıza sizin ses çevrenizi inceliyor ve dinleme ortamınız hakkında uygulamacıya eşsiz bilgiler sunuyor. Delta ayrıca yeni ses çevrenize ve işitme cihazı tecrübenize sizin dilediğiniz hızda adapte oluyor.

 

Kendinizi asla işitme cihazı kullanıyormuş gibi hissetmeyeceksiniz

Oticon DeltaDelta kulağınızın arkasında varlığını hissedemeyeceğiniz kadar etkin bir duruşa sahip. Saydam ultra ince hortumu ve ucunda bağlı olan ve kulağınızın içerisine yerleştireceğiniz mikro hoparlörü ile Delta kulağınıza yerleştirildiğinde neredeyse görünmez. Mikro hoparlör dilediğiniz takdirde mikro kalıp ya da yumuşak kubbelerden birinin içine monte edilerek kulaklarınızı tıkanıklık hissinden uzak açık ve doğal hissetmenizi sağlar.

Sonunda gerçekten kullanmak isteyebileceğiniz bir işitme cihazı

Delta hem nazik hem de zariftir. Akıcı üçgen çizgileri ve yaşam dolu renk seçenekleri ile yüksek teknolojili bir iletişim aksesuarıdır. Delta ile daha iyi duyabilir ve sıra dışı görünebilirsiniz. Renkleri burada görebilir ya da gerçek bir tanıtım için işitme uzmanınızı ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Oticon marka Delta model kulak arkası işitme cihazları;

  • Oticon Delta RITE
  • Oticon Delta Mini