Oticon Ino
09/12/2014
Kağıt Uçak Yapımı -1-
19/12/2014

Oticon Alta İşitme Cihazları

En Yüksek Performans

Oticon AltaYeni Oticon Alta işitme cihazı şimdiye kadar yapılmamış bir kişiselleştirme ile en özel çözümleri sunmak amacıyla en iyi işitme teknolojisi ile birleştirilerek oluşturulmuştur.

İleri teknoloji sunan Oticon Alta işitme cihazı, daha iyi işitme ile konuşma netliği, yön, boyut ve yeni bağlantı düzeyi sunmaktadır. Tüm kablosuz sinyal işleme platformları ile uyum içerisindedir.

Gelişmiş RITE açık kanal uygulamaları ile özel çözümler üretilerek, kişiselleştirme yapılarak kulağa daha iyi oturması ve tam performans sağlaması için yeniden tasarlandı.

Yeni devrimci YouMatic sesleri her zamankinden daha ayrıntılı bir şekilde duymanız için dinleyicinin benzersiz işitme profiline ve yaşam tarzına uygun otomasyon sağlamaktadır. Oticon Alta kuralları değiştirerek işitmenizin size özel olmasını sağlamaktadır.

oticon alta işitme cihazı (1)

Tamamen Size Özel Bir İşitme Deneyimi…
Yeni Oticon Alta işitme cihazi şimdiye kadar yapılmamış bir kişiselleştirme ile en özel çözümleri sunmak amacıyla en iyi işitme teknolojisi ile birleştirilerek oluşturulmuştur.İleri teknoloji sunan Oticon Alta işitme cıhazı, daha iyi işitme ile konuşma netliği, yön, boyut ve yeni bağlantı düzeyi sunmaktadır. Tüm kablosuz sinyal işleme platformları ile uyum içerisindedir. Gelişmis RITE açık kanal uygulamaları ile özel cözümler üretilerek, kişiselleştirme yapılarak kulağa daha iyi oturması ve tam performans sağlaması için yeniden tasarlandı. Yeni devrimci YouMatic sesleri her zamankinden daha ayrıntılı bir şekilde duymanız için dinleyicinin benzersiz işitme profiline ve yasam tarzına uygun otomasyon sağlamaktadır

Oticon Alta kuralları değistirerek işitmenizin size özel olmasını sağlamaktadır. İşitme teknolojisinde ulaşılan son nokta ile tanışın .

Oticon_alta_isitmeDaha iyi işitme ile konuşma netliği, yön, boyut ve yeni bağlantı düzeyi
Tum kablosuz sinyal işleme platformlari ile uyum içerisindedir. Gelismis RITE açik kanal uygulamaları ile özel cözümler üretilerek, kişiselleştirme yapılarak kulağa daha iyi oturması ve tam performans sağlaması için yeniden tasarlandı. Yeni devrimci YouMatic sesleri her zamankinden daha ayrıntılı bir şekilde duymanız için dinleyicinin benzersiz işitme profiline ve yaşam tarzına uygun otomasyon sağlamaktadır

Oticon ALTA kuralları değiştirerek işitmenizin size özel olmasını sağlamaktadır.. İşitme teknolojisinde ulaşılan son nokta ile tanışın

Tüm kablosuz sinyal işleme platformları ile uyum
Tüm kablosuz sinyal işleme platformları ile uyum içerisindedir. Gelişmis RITE açıkı kanal uygulamaları ile özel çözümler üretilerek, kişiselleştirme yapılarak kulağa daha iyi oturmasi ve tam performans sağlaması için yeniden tasarlandı. Yeni devrimci YouMatic sesleri her zamankinden daha ayrintılı bir şekilde duymanız için dinleyicinin benzersiz işitme profiline ve yaşam tarzına uygun otomasyon sağlamaktadır.

Oticon Alta kuralları değistirerek işitmenizin size özel olmasını sağlamaktadır.. İşitme teknolojisinde ulaşılan son nokta ile tanışın.

 

oticon alta işitme cihazı (2)Oticon AltaTeknik Özellikler

Etkileyici Dizayn
Speech Speech Guard E
YouMatic
Free Focus
Inium feedback shield
Spatial Sound Premium
ConnectLine

 

Oticon Alta İşitme Cihazı Broşür için …………………………………………katalog_pdf

Oticon Alta İşitme Cihazı Tanıtım için ……………………………………….katalog_pdf

Oticon Alta İşitme Cihazı Modelleri için …………………………………….katalog_pdf

Oticon Alta İşitme Cihazı Kullanım Kılavuzu için …………………………katalog_pdf