Prof. Dr. Mehmet Ziya ÖZÜER
18/04/2016
Oticon NERA 2
25/05/2016

oticon_alta2_isitmeOticon ALTA 2 İşitme Cihazı

Son Teknoloji

Oticon Alta2, her zamankinden daha fazla kişiselleştirme fırsatı sunan premium işitme cihazıdır.

Alta2, Oticon’un BrainHearingTM teknolojilerinin her birini içerir: Speech Guard E, Spatial Sound, Free Focus ve YouMatic.

Bunlar size mevcut en iyi ses kalitesini, ses ve konuşma detaylarına en geniş erişimi sunmak için birlikte çalışır. Alta2’deki Soft Speech Boaster hafif sesleri daha rahat duymanızı sağlar.

Mükemmel Konuşma Koruması

Alta2’deki Speech Guard E özelliği gürültülü ortamlarda bile beynin kolayca söylenenleri anlamasına yardım etmek için konuşmanın netliğini ve ayrıntılarını korur.

alta2-su-dayanikli

Neyin Önemli Olduğuna Odaklanın

Free Focus özelliğiyle, Alta2 işitme cihazları, bir toplantı veya sosyal ortama girmek için yürüyüp hareket ederken bile dinlemek istediğiniz seslere odaklanacaktır. Konuşmaya odaklanırken, arka planda kalan sesleri de duyabileceksiniz.

alta2-el

Ses Kaynaklarının Konumu

Alta2’deki Gelişmiş Yönsel Mikrofon, seslerin nereden geldiğini algılamak için beynin doğal yeteneğini destekler, dikkatinizi nereye yöneltmeniz gerektiğini bilmenize yardımcı olur.

YouMatic Teknolojisi

Sıradan işitme cihazı herkes için aynı ayarların işe yaradığını varsayar. Fakat iki kişi sesleri aynı şekilde duymak istemez. Beynimizin sesleri farklı yorumlamasının nedeni budur. Alta2’deki YouMatic size en tatmin edici ve doğal dinleme deneyimi için kişisel dinleme tercihlerini sunar.

 

alta2-renkAlta2 teknolojisi, ister gürültülü, ister sessiz ortamlarda konuşmaları anlama fırsatı verir.