Anasayfa > Siemens Özellik > Siemens XCEL Özellikler

Siemens XCEL Özellikler

Siemens XCEL.
Öncü Soundability.

Bir işitme cihazı kullanıcısı için işitme cihazı ile sesleri iyi kalited duyabilmesi yeterli değildir aynı zamanda sesleri yeterli amplifikasyonda da duyabilmelidir. Ayrıca işitme cihazı kullanıcıları zaman geçtikçe daha deneyim sahibi olup konuşmaları anlayabilmelerinin ve bulundukları çevrede etrafında konuşulanları iyi anlayabilmelerinin de önemli olduğunun farkına varırlar.

Etkili bir odyobiliteyi sağlarken aynı zamanda sesin kalitesinde herhangi bir düşme yaşatmamak çok önemlidir. İşitme cihazını ilk takıştaki kabullenme ve uzun süre sürmesi gereken tatmin için Odyobilite ile Ses kalitesi arasında nükemmel bir denge kurmak gerekir.

Bizler bu dengeye: Soundability™ diyoruz. Ve And the XCEL generation of BestSound™ Teknolojisinin yeni nesli olan XCEL bu dengeyi kusursuz bir şekilde sağlıyor.

siemens_xcel

XCEL deneyimi.

Daha İyi DUyabilme ve Ses Konforu arasındaki dengeye odaklanarak XCEL işitme cihazı kullanıcılarına daha kolay bir kabullenme sağlıyor.

XCEL-Amp

xcel_rocker_amp
İki dirsek noktası ve iki baskılama oranı ile, XCEL-Amp daha fazla esneklik sunmaktadır. Bu yolla konuşmanın anlaşılabilirliğini geliştiriken kullanıcıları önem veridği diğer nokta olan Ses Kalitesini maksimum seviyeye çıkartıp uzun dönem hasta memnuniyeti ve çabuk gerçekleşecek bir kabullenme sağlamaktadır.

XCEL-Fit

xcel_rocker_fit
İlk uygulama (fitting) algoritması konuşmanın anlaşılabilirliği için psikoakustik ve ses kalitesini biraraya getirir. Burdaki konseptte amaç konuşma nalaşılabilirliğini geliştirecek ve aynı zamanda ses kalitesiniyüksek seviyede tutacak gerekli amplifikasyonu sağlamaktır. buyüzden XCEL-Fit Odyobilite ile Ses Kalitesi arasında kusursuz bir denge kurar. Bu denge sayesinde cihazla yapılan ilk fittingte mükemmel bir işitme deneyimi yaşar.

XCEL-View

xcel_rocker_view
Connexx™ yazılımı içindeki XCEL-View özelliği işitme uzmanlarına gelen hastalarına uyguladıkları cihazda uzun dönem memnuniyeti sağlar. Kullanımı kolay bu özellik ile daha etkili bir fitting süreci gerçekleşirken, sistem işitme cihazı kullanıcısına odaklanmaktadır. Connexx™ yazılımı içindeki XCEL-View özelliği yeni baskılama sistemine ulaşmanızı sağlar.