Anasayfa > OTİCON > Oticon Opn

Oticon Opn

Oticon Opn İşitme Cihazları

hearing-aid-opn-chromabeige

 

 

 

 

Velox platformu üzerinden çalışan Oticon Opn, en karışık dinleme durumlarında bile “açık ses” yaklaşımıyla birçok ses ve konuşmayı idare edebiliyor.

İşitme cihazı, bunu yapmak için TwinLink adı verilen 2 farklı iletişim sistemi kullanıyor. Bu sistem, optimize stereofonik işleme ve direkt bağlantıdan özelliklerinden ibaret.

Açıklanana göre, geliştirilen bu teknoloji, iki kulağın da işitme yeteneğinden ve enerji tüketiminden ödün vermeden iletişim sağlamak için tasarlanmış.

Grubun dediğine göre, Oticon Opn beynin seslere anlam vermesini destekliyor ve kullanıcı üzerindeki bilişsel yükü oldukça azaltıyor.

Cihazın etkilerini ölçmek için yapılan testlerde, konuşulanı %20 daha az dinleyerek %30 daha fazla anlama ve bunun sonucunda %20 daha fazla hatırlama gözlemlenmiş.

oticon_opn-ric_

“Oticon her zaman odioloji ve teknolojinin uyum içinde çalışmasını temsil etmiştir. Opn ile işitme kaybı yaşayanlara devrimsel bir teknoloji sunuyoruz.”

 

oticon_opn-oldoticon_opn-old_

 

Oticon opn işitme cihazları IP Standartı;

IP68 :
6 _ Toz geçirmezlik özelliği
8 _ Sürekli suya daldırmaya karşı koruma

opn-made-for-life

Oticon opn işitme cihazları renk seçenekleri;

 

oticon_hearing-aid-opn-royalblue oticon_hearing-aid-opn-steelgrey oticon_hearing-aid-opn-silvergrey oticon_hearing-aid-opn-silver oticon_hearing-aid-opn-chestnutbrown oticon_hearing-aid-opn-terracotta oticon_hearing-aid-opn-diamondblack oticon_hearing-aid-opn-chromabeige