Starkey işitme cihazları model, özellik,fiyat bilgileri.

Starkey işitme cihazları model, özellik,fiyat bilgileri.

S Serisi İQ

 

starkey_S-iq_ric_isitme

Starkey S Serisi İQ İşitme Cihazları

En Kapsamlı ve En Gelişmiş İleri Teknoloji İşitme Cihazları
Gürültülü ortamlarda rahat duymak, işitme cihazı kullanan kişiler için her zaman en büyük problemlerden birisi olmuştur. Starkey’in endüstri lideri gürültü azaltma ve konuşma sesi muhafaza sistemi olan Akıllı Ses Yönetimi (Voice iQ) ile S Serisi iQ, duymak istediğiniz sesleri ön plana alırken, gürültü gibi duymak istemediğiniz sesleri azaltacak şekilde tasarlanmıştır.

Devamını oku: S Serisi İQ

Starkey SounLens

Starkey_soundlens_isitme

Starkey SoundLens İşitme Cihazları

%100 görünmez, %100 mükemmel

İşitme cihazlarının hiç görünmeden size mükemmel işitme deneyimi sunması gerektiğini mi düşünüyorsunuz?

Starkey’in yeni görünmez kanal içi (IIC) işitme cihazı tam sizin için! SoundLens (IIC) dünyadaki ilk ve tek kişiye özel görünmez kanal içi cihazı olup, Starkey’in en son teknolojisini içerir.

Devamını oku: Starkey SounLens

Starkey X Serisi

starkey_x-series_power_bte_isitme

Starkey X Serisi İşitme Cihazları

İstediğiniz her şey ve daha fazlası…
Starkey’in en gelişmiş dijital işitme cihazı  X Serisi’nde lider gürültü azaltma ve konuşma seslerini koruma teknolojimiz Voice iQ2 ile, frekans kopyalama teknolojimiz Spektral iQ özellikleri öne çıkıyor.

Buna en küçük hoparlör kanalın içinde cihazımız Xino ve cihaz uygulama sürecini ve ürün performansını geliştirmek üzere yaptığımız bir dizi inovasyonu da eklediğinizde, X Serisi’yle her şeye sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Devamını oku: Starkey X Serisi

Starkey Xino

 

starkey_xino_mini_ric_isitme

Starkey Xino İşitme Cihazları

Kendisi küçük ama size sağladığı avantajlar büyük bir cihaz mı istiyorsunuz? Bugüne kadar tasarladığımız en küçük RIC, Xino’yla tanışın. Xino küçük olabilir ama taşıdığı özellikler, performansı ve küçücük kasasıyla, benzer 10A pille çalışan RIC’lerin hepsini gölgede bırakıyor…

Devamını oku: Starkey Xino

Starkey Wi Serisi

starkey_wi-series_ric_isitme

Starkey Wi Serisi İşitme Cihazları

Artık televizyonun sesini istediğiniz kadar açabilirsiniz!

Wi Serisi, televizyon, radyo veya bilgisayarınızdan gelen sesleri doğrudan işitme cihazınıza transfer ederek istediğiniz ses seviyesinde dinlemenize olanak tanıyor. Böylece sizin gibi çevrenizdekiler de kendileri için en uygun ses seviyesinde dinleme ayrıcalığını yaşıyor.

Devamını oku: Starkey Wi Serisi

Starkey Destiny

starkey_destint_bte_isitme

Starkey Destiny İşitme Cihazları

Her Destiny cihazında Bluwave Sinyal İşleme teknolojisinin gücüyle çalışan açık devre çip bulunmaktadır. Destiny serisi bir çok hastaya ve hayat tarzına çözüm sunan geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Devamını oku: Starkey Destiny

Starkey Ignite

starkey_ignite_bte_isitme

Starkey Ignite İşitme Cihazları

Hem ekonomik hem de yüksek performanslı cihaz  arayanlar için mükemmel çözüm.  Ignite serisi, konforu arttırmak ve olağanüstü ses kalitesi sunmak üzere tasarlanan bir dolu özeliğe sahip...

Devamını oku: Starkey Ignite

Starkey AMP

Starkey_amp_isitme

Starkey Amp İşitme Cihazları

Kaybedecek bir şey yok. Kazanmak için herşey

Daha iyi duymak istiyorsunuz ancak bir işitme cihazı için hazır olduğunuzdan emin değilseniz, o AMP ® zamanı.

* Bu rahattır kimsenin görebileceği bir yere bir çok küçük bir kulak kanalı görünmez uygun işitme kaybının birçok seviyeleri ile iyi çalışıyor ve ilk defa işitme cihazı kullanıcıları için özel olarak tasarlanmıştır -. AMP işitme yeni bir tür .

Devamını oku: Starkey AMP

Starkey 3 serisi

starkey_3-series_ric_isitme

Starkey 3 Serisi İşitme Cihazları

Dünyanızı bağlanmak için kaygısız yolu

3 Serisi ™ işitme yeniden tasarlanmış ve kolay kullanımlı bir tarzda, kablosuz işitme cihazlarının en gelişmiş satır bulunur. Bu güvenilir, yüksek performanslı işitme insanların daha iyi, daha net ve her ortamda ses gelmesi için tasarlanmıştır.

 

Devamını oku: Starkey 3 serisi

Starkey Contact

starkey_contact_mini_isitme_cihaz

Starkey Contact İşitme Cihazları

Kemik Yolu İşitme Cihazı

Contact mini, bebekten yetişkine orta dereceden ileri seviye işitme kayıpları için kullanılan dijital minyatür kemik yolu işitme sistemidir.

Devamını oku: Starkey Contact

Starkey Gözlük

starkey gozluk_isitme_cihaz

Starkey Gözlük Serisi İşitme Cihazları

Starkey kemik yolu işitme cihazlarının F228D ve F229D olmak üzere 2 modeli mevcuttur. Hem numaralı gözlük hem de işitme cihazı özelliklerini bir cihazda birleştirmiş olması sebebiyle oldukça pratik bir üründür.

Devamını oku: Starkey Gözlük

Starkey S Serisi 5

starkey_S-5_bte_isitme

Starkey S Serisi 5 İşitme Cihazları

Drive Architecture™ teknolojisine sahip olan S Serisi 5 endüstri lideri teknoloji ile gerçek yaşamın tanışmasını sunmaktadır. Performans, konfor ve kişiselleştirme imkanı sunan S Serisi 5, yaşam stiliniz ve size özel işitme ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir dizi stil ve özellik sunmaktadır. İşitme uzmanınız sizin için doğru olan cihazı seçmenize yardımcı olacaktır.

Devamını oku: Starkey S Serisi 5

Starkey Tour

starkey_tour-series_ric_isitme

Starkey Tour İşitme Cihazları

Tur ile dünya duyun

Ileri teknoloji içinde sahip ve dayanıklı, el becerisi dostu dışında, uygun fiyatlı Tour ™ işitme sonsuza dek dünyanın duymak şekilde değişecektir.

Devamını oku: Starkey Tour

Starkey Zon RIC

starkey_zon_isitme_cihaz

Starkey Zon RIC İşitme Cihazları

Zōn: Sanat ve Bilimin Buluştuğu Yer

Zōn, bir kanal içi hoparlör ürünü olup BluWave™ Sinyal İşleme teknolojisi ile optimize edilmiş özelliklere sahiptir. Bu işitme cihazı en zorlu dinleme ortamlarında bile üstün performans sergileyecek şekilde tasarlanmıştır: restoranda, araç kullanırken veya bir çocuğun sesini dinlerken…

Devamını oku: Starkey Zon RIC

Ek bilgiler