Puretone İşitme Cihazları

Puretone İşitme Cihazları

Puretone İşitme Cihazları

 

puretone işitme cihazlarıPuretone İşitme Cihazları

Puretone işitme cihazları, İngiltere de üretimi yapılmakta ve 64 ülkede satış noktaları bulunan lider işitme cihazı üreticileri arasındadır.

 

Puretone işitme cihazları, DUYSES İşitme Cihazları Ltd. Şti. olarak Türkiye yetkili distribötürü bulunmaktadır.

Şirket, 1999 yılında İngiltere de üretim yapan, 64 ülkede satışı noktası olan lider firmalar arasında bulunan PURETONE işitme cihazlarının Türkiye tek yetkili distribütörlüğünü almıştır.

2005 yılda ise üretim yeri Amerika olan MPM Elektronik konuşma cihazlarının Türkiye de ki tek yetkili distribütörü ve servis sağlayıcısı olmuştur.

2006 yılının son ayında dünyada işitme cihazların da yeni bir teknoloji ve değişimi başlatan Amerikan Vivatone Hearing Systems LLC firmasını ürettiği Vivatone işitme cihazlarının Türkiye tek yetkili temsilcisi ve dağıtıcılığını üslenmiştir.

İşitme cihazları konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız 2008 yılında dünyanın en küçük işitme cihazı olan Hollanda üretimli Exsilent markasının Türkiye tek yetkili temsilciliğini ve distribütörlüğünü almıştır.


dac2_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 2 İşitme Cihazları

DAC2MX çok çeşitli duyma kayıplarına kolay ve etkin çözüm getirir. 2 kanal, 12 bant teknolojisi ile %100 dijital programlanabilme özelliği sayesinde, DAC2MX sistemleri bireylere özel işitme kayıplarını da giderecek şekilde ayarlanabilir.

Devamını oku: DAC 2

dac4_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 4 İşitme Cihazları

4 adet DSP kanalları ve 4 adet önceden programlanmış işitme programları ile son dijital teknoloji ile ileri özelliklere sahip DAC4MX işitme sistemleri bugünün kullanıcısını yüksek işitme performansı ile buluşturuyor.


Devamını oku: DAC 4

dac8_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 8 İşitme Cihazları

Her DAC8 işitme sisteminde yüksek performans, rahatlık ve kullanışlılık ile hastalarınızın ihtiyaçlarını karşılayacak teknoloji ve özellikler bulunmaktadır.

 

 

Devamını oku: DAC 8

dac8_pro_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC 8 PRO İşitme Cihazları

Rakipsiz en son teknolojiye ve özellikle sahip olan DAC8 PRO ürünleri, yeni Puretone işitme sistemlerinin ürün çizgisinin zirvesini oluşturur. 8 dijital kanalı ve 16 bandı ile her model hastanızın ihtiyaçlarına cevap vermek ve işitme kaybını gidermek üzere özellikle ince ayara uygundur.

Devamını oku: DAC 8 PRO

dac_tt_mx_isitme_cihaz

Puretone TrimTech DAC TT İşitme Cihazları

PC yardımı ile programlamanın yanında DSP devre teknolojisi manuel ince ayar yapabilme teknolojisinin birleştiği TrimTechMX işitme sistemleri kanal için ürün yelpazesi dijital bir işitme sistemi seçerken son derece esneklik sağlar.


Devamını oku: DAC TT

etune_isitme_cihazi

Puretone Etune İşitme Cihazları

Etune serisi dijital bir kulaklik arkasi modeli olup programlanmayan özellige sahip bir cihazdir. Gürültü kesme özelligi ve kullanici tarafindan kumanda edilebilen ses kontrolü ile son derece zarif ve ekonomik bir modeldir. Hafif, Orta ve Ileri isitme kayiplari için dizayn edilmis. Etune Serisi 2 kanal ve 4 kanalli olarak 3 farkli modele sahiptir.

Devamını oku: Etune

Ek bilgiler