Anasayfa > GN ReSound > GN ReSound Verso TS

GN ReSound Verso TS

GN ReSound Verso TS İşitme Cihazları

VersoTSGN ReSound Verso TS işitme cihazı modelleri, sesleri en doğal halinde duymanıza yardımcı olurken çınlama şikayetinizide ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Her türlü sesl veya sessiz ortamda en ince ayrıntısına kadar işitmenize yardımcı olacaktır.

Kimler için?

ReSound Verso TS™, çok daha iyi performans için geliştirilmiş ve bu özelliği kanıtlanmış tinnitus ses üreteci (TSG) teknolojisine sahiptir. Cihazdan cihaza iletişim fonksiyonunu kullanan bu TSG özellikleri, tinnitus farkındalığının yeni, etkin ve kusursuz bir yöntemle azalmasına yardımcı olacak şekilde senkronize edilmiştir. Cihaz bu işlevinin yanı sıra Verso cihazının tüm özelliklerini içerir. Çınlama problemi olan hastalara daha çınlama sesini unutturacak daha rahat bir hayat sunmaktadır.

Sizlere Ne Sunar?

– Her türlü ortamda çınlama sesini duymamanızı – Sadece sabit bir ortamda değil her türlü ortamda aynı performansı sağlamayı – Etrafınızdaki seslerin tamamen farkında olmayı – Sessiz bir yerden gürültülü bir yere rahatça geçmeyi – Tıkanıklık hissini tamamen ortadan kaldırmayı – Konuşmaları rahatlıkla takip edebilmeyi – Telefon moduna düğmeye basmaksızın otomatik olarak geçmeyi.

Dinleme Koşulları

ReSound Verso TS , çınlamayı bastıracak White Noise (Beyaz gürültü), Pink Noise (Pembe gürültü), Speech Noise(Konuşma gürültüsü) ve High Frequency Noise (Yüksek frekans gürültüsü) oluşturarak çınlamanızı duymamanızı sağlar. Çınlamanın şiddeti değişik ortamlarda farklılık gösterir. VERSO TS çınlama ile aynı mantıkta çalışır ve gürültünün şiddetini otomatik olarak ayarlar. Cihaz tam otomatik çalıştığından kullanıcı zamanla hem cihazın hemde çınlamanın varlığını unutacaktır. Çınlamadan tamamen kurtarmasada sizi fazlasıyla rahatlatacaktır.

resound_versoTS

Cihaz listesi
VOT777DW

VOT961DRW